parafia-boruszyn.pl

Wkrótce pojawi się nowy uwierzytelniania system na portalu Netflix. Dzielenie konta z najbliższymi może okazać się wyraźnie cięższe!

Wkrótce pojawi się nowy uwierzytelniania system na portalu Netflix. Dzielenie konta z najbliższymi może okazać się wyraźnie cięższe!

08.06.2021, 16:45

Zwolennicy obrazów filmowych a także seriali mogą być znacznie bardziej zaniepokojeni, ponieważ ze świata internetowego napływają przykre powiadomienia. Witryna VOD rozpoznawana także jako Netflix rozmyśla nad tym aby wstrzymać płatnikom współdzielenie kont. To była do tej pory bardzo pożyteczna i niesamowicie znana funkcja. Za jeden abonament opłatę pokrywa naprawdę dużo użytkowników i mają możliwość oni być w różnych pomieszczeniach. Firma Netflix finalnie nie ogłosiła zupełnego zakazania kont dzielenia, jednakże postanowiła utworzyć swego rodzaju utrudnienie. Witryna VOD Netflix planuje to aby powstrzymać kont współdzielenie abonamentom, którzy nie pomieszkują w jednym domu. Się pojawi powiadomienie na ekranach telewizorów, które ma wymusić na abonamencie uwierzytelnienie tego, iż jest posiadaczem. Potentat wśród serwisów internetowych VOD zamierza wysyłać zatwierdzający ciąg znaków na dany adres zamieszkania lub numer telefonu. W sytuacji jak ta użytkownicy abonamentu muszą wiedzieć o tym, że mogą wystąpić modyfikacje w korzystaniu z serwisu internetowego VOD Netflix.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij