parafia-boruszyn.pl

Rozmowa z Meghan Markle oraz księciem Harrym

Rozmowa z Meghan Markle oraz księciem Harrym

18.03.2021, 09:03

W ostatnich dniach, czyli 7 marca o 20 odbył się wywiad znanej prezenterki telewizyjnej Oprah Winfrey z księciem Harrym i księżną Meghan Markle. O rozmowie tej szybko zrobiło się nieprawdopodobnie głośno i do tej pory jest to jeden z podstawowych tematów w otoczeniu różnych tabloidów. Był to pierwszy wzajemny wywiad księcia Harry'ego i Meghan po odstąpieniu pary z królewskiej rodziny a także przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. W trakcie telewizyjnej rozmowy z Oprah Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji oraz przedstawiła swoją wersję wydarzeń z życia na dworze królewskim. W czasie rozmowy pojawiły się oskarżenia obojętności, rasizmu i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Na dodatek, na podstawie opublikowanego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym starciu w królewskiej rodzinie są właściwie po stronie królowej Elżbiety i pozostałych członków rodziny niż Harry'ego i Meghan. Mimo tego nie można ukryć, że poparcie jest niepomiernie zróżnicowane, w zależności od sympatii politycznych i wieku. Brytyjskie tabloidy , iż jeśli tylko Harry i Meghan zechcieliby w niedalekiej przyszłości wrócić na łono rodziny, to właśnie tym wywiadem przekreślili nieodwracalnie swoją szansę. Ponadto z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii para poruszyła również wątek tego, iż książe nie spostrzegał wcześniej, że jest on "uwięziony", jak sam twierdzi, jak i również temat myśli samobójczych Meghan.

Prowadzący kanał na platformie YouTube, zajmujący się generowaniem różnorodnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, namówili czwórkę ekspertów analizujących w publikatorach kwestie rodziny królewskiej na omówienie wywiadu dwa dni przed jego publikacją. Doświadczeni profesjonaliści, w tym były sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, zinterpretowali całą rozmowę, sugerując w ten sposób Oprah brak obiektywizmu natomiast Meghan Markle wykorzystywanie ostrego a także bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah z księciem Harrym a także Meghan pokazany został w w TVN24 wieczorem. Co ciekawego wywiad ten podglądało średnio ponad milion widzów. Stacja telewizyjna była wtedy drugim z kolejności liderem na rynku, tym samym wyprzedzając Polsat i TVN.

Jednakowo mówi się, że wywiad ten tylko udowodnił informacje dotyczące Oprah jako redaktorki, która jest w stanie wykrzesać z rozmówcy wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Ze względu na emocjonujące informacje pary książęcej tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah przyczyniała się do tego już wiele razy. Niewątpliwie trzeba stwierdzić, że fakt ten będzie w ciągu najbliższych tygodni zapewne często komentowany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij