parafia-boruszyn.pl

Przykre zakończenie przygody Rafała Brzozowskiego z Eurowizją. Wykonywana z jego strony przyśpiewka zbyt zwyczajna na finałowy występ konkursu Eurowizji!

Przykre zakończenie przygody Rafała Brzozowskiego z Eurowizją. Wykonywana z jego strony przyśpiewka zbyt zwyczajna na finałowy występ konkursu Eurowizji!

26.05.2021, 14:40

Bardzo dobrze rozumieć to, iż Polska przeważnie nie zachwycała wielbicieli dobrej muzyki w trakcie turnieju Eurowizji. Polski największym wyczynem przeważnie jest kwalifikacja do finałowej części konkursu, w którym wywalczaliśmy końcowe lokaty. W ubiegłym roku Eurowizję odwołano, gdyż nadeszła epidemia koronawirusa, która powstrzymała nie jedynie Stary Kontynent, ale także cały świat. Ambasadorem naszego narodu na konkursie Eurowizji został Rafał Brzozowski, który miał zamiar wprawić w zachwyt fanów muzyki piosnką o tytule "The Ride". Z wyboru ambasadora naszego kraju dużo reporterów nie było uradowanych, jednakże w końcowym rozrachunku do podmiany nie doszło. Szkoda iż byliśmy zobligowani znowu żegnać się z turniejem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego pragnęli. Na Eurowizji był reprezentantem naszego narodu Brzozowski, który w trakcie konkursu Eurowizji nie przekonał do siebie wielbicieli muzyki z Europy i właśnie dlatego został wyeliminowany na etapie półmetku sześćdziesiątego piątego turnieju europejskiej piosenki.

Telewidzowie z naszego kraju bez cienia wątpliwości są już bardzo wynudzeni tego typu rozwojem sytuacji. Dobrze to rozumieć, iż "The Ride" a więc przyśpiewka przedstawiona ze strony Rafała Brzozowskiego była naprawdę nieszczególna. W tym utworze nie ma nic ekscytującego, co mogłoby wprawić w zadowolenie wielbicieli muzyki na Starym Kontynencie. To jest następna odsłona konkursu Eurowizji, podczas którego ambasador Polski nie ma możliwości dostać się do finałowej fazy. Bez większego problemu można zauważyć, iż od dłuższego czasu wybieranie ambasadorów naszego państwa na turniej piosenki europejskiej nie idzie Polakom zbyt dobrze. Musimy więc mieć nadzieję na to, iż w kolejnym roku nasze Państwo da radę zakwalifikować się do pojedynku finałowego o wygraną w zawodach Eurowizji. W takiej sytuacji niesamowicie istotne jest to, aby wyselekcjonować najlepszego przedstawiciela, który potrafić będzie olśnić publiczność europejską. W sytuacji przeciwnej kolejny raz nie będziemy mieć szans do finału w konkursie piosenki europejskiej.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij