parafia-boruszyn.pl

Wygrana Francji z drużyną Chorwacji.

08.09.2020, 13:31

W pojedynku Francuzów z Chorwatami mieliśmy przyjemność obejrzeć wiele bramek. Ostateczny wynik meczu to 4:2 dla Francuzów. Tym samym Chorwacja nie zdołała odegrać się za finałowe starcie mistrzostw świata w Rosji. Francuzi okazali się w tym pojedynku trochę skuteczniejsi od wicemistrzów świata.

Spora ilość znawców traktowało to spotkanie wyrównanie rachunków za finałowe starcie mistrzostw świata w Moskwie. Początek starcia tylko to podkreślały. Zawodnicy z Bałkanów prezentowali się o wiele pewniej. Kreowali wiele akcji podbramkowych. Pierwszego gola dla graczy Chorwacji strzelił Lovren Dejan. Ostatnie podanie w tej akcji bramkowej zaliczył Lucas Hernandez. Po piętnastu minutach zawodnicy gości wygrywali 1:0.

Gospodarze nie umieli zatrzymać następnych akcji przygotowywanych przez Chorwatów. Fantastycznie spisywał się golkiper gości. Jego obrona zatrzymała Griezmanna przed ustrzeleniem bramki. Griezmann zdobył bramkę parę minut później. W tej akcji golkiper Chorwatów nie miał szans na obronę.

Sporo bramek w spotkaniu.

Remis nie zadowalał żadnej drużyny. Obie ekipy brały pod uwagę tylko wygraną w tym spotkaniu. Z tego powodu non stop fani mieli możliwość oglądania fenomenalnych sytuacji podbramkowych. Liczba trafień jest tego idealnym tego dowodem. Na stadionie Francuzów widzieliśmy pasjonujący mecz.

Na koniec pierwszej połowy spotkania Francuzi zaczęli gonić straty. Niesamowicie istotna w w tej sytuacji była dyspozycja Anthony'ego Martiala, który zdobył trafienie dające remis drużynie Francji. Mecze w ramach Narodów Ligi potrafią zapewnić widzom piłkarskim mnóstwo niesamowitych emocji. Reprezentanci tych dwóch drużyn zaprezentowali swoje umiejętności widzom piłkarskim. Na pewno sporo kibiców może być zadowolonych. Finalnie z trzech punktów cieszyli się Francuzi.

Piłkarze Chorwacji musieli do pogodzenia się z przegraną. Chorwaci zaprezentowali się z dobrej strony. Dla Francji to drugie zwycięstwo w Lidze Narodów.